Okna PCV – Łódź

Prawidłowy dobór okien jest niezwykle ważny. Produkty te pozwalają bowiem nie tylko wyeksponować piękno obiektu, ale przede wszystkim gwarantują dostęp światła do wnętrza budynku. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem okien PCV w okolicach Łodzi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy bogatym asortymentem, w którym dostępne są modele od wielu producentów. Warto dodać, że nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w artykuły o różnym rozmiarze, a także w wielu wariantach kolorystycznych. Co ciekawe, na Państwa życzenie możemy przygotować okna z profilem w dwóch kolorach. Dzięki temu ich zewnętrzna strona może różnić się od tej, która znajduje się w środku budynku. W ten sposób znacznie łatwiej jest dopasować okno zarówno do elewacji obiektu, jak i charakterystyki oraz wyposażenia wnętrz. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Okna PCV Okna PCV

Zalety okien PCV

Okna PCV cieszą się w naszym kraju wyjątkową popularnością. I nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ oferują one wiele zalet. Jakie konkretnie? Do największych z nich bez wątpienia należy uznać odporność na wodę oraz środki chemiczne. Dzięki temu produkty te zachowują swój dobry wygląd nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, a ich czyszczenie jest wyjątkowo proste. Oprócz tego omawiane rozwiązania są niezwykle trwałe. Profile, które wykonane zostały w kolorze białym nie ulegają bowiem żółknięciu nawet po czterdziestu latach. Na popularność omawianych produktów z pewnością wpływ ma także ich korzystna cena. Jest ona bowiem zwykle wyraźnie niższa niż w przypadku okien drewnianych. Wiele osób decyduje się na zakup okien PCV również ze względu na ich niską wagę, która nie obciąża konstrukcji budynku.

Okna PCV Okna PCV

Przykładowe profile okna PVC w naszej ofercie

Okna PCV

Okna PVC z profilem GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Kombinacja wysokiego współczynnika izloacji termicznej Uw= 0,98 W/(m²K), akustyczności, a także niezawodnej funkcjonalności okna PVC czyni taki profil synonimem nowoczesności i elegancji. Omawiany profil pozwala na wykonanie oraz poprawne działanie okien w przeróżnych kształtach wg życzeń klienta.

Warto również wspomnieć, że dla klientów zainteresowanych budowaniem domów pasywnych bądź jak najbardziej energooszczędnych dostępne są również profile okienne o jeszcze lepszych parametrach technicznych.  Mowa w tym przypadku o zastosowaniu 7-komorowego profilu o głębokości zabudowy 82 mm, osiągajacym współczynnik izolacji termicznej z odpowiednim pakietem szybowym równy nawet Uw = 0,6 W/(m²K)

Okno EXCELLENT Line 90 MD oparte o profil Alphaline 90 firmy VEKA to doskonały produkt który również pomoże obniżyć zużycie energii. System 6-komorowy o głębokości zabudowy 90mm zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie.  Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach pasywnych. Okna EXCELLENT Line 90 MD to najnowsza generacja spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

petecki excellent line