Bramy segmentowe – Łódź

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje między innymi bramy segmentowe. Do ich zakupu zachęcamy mieszkańców Łodzi oraz wielu innych okolicznych miejscowości. Czym są tego rodzaju rozwiązania? Zasada ich działania polega na pionowym otwarciu rolety, która wzdłuż specjalnych prowadnic chowana jest pod stropem budynku. Dzięki temu system ten wybierany jest przede wszystkim w sytuacjach, gdy wyjazd z garażu prowadzi wprost na drogę. Jeśli chodzi o naszą ofertę bram segmentowych to znajdą w niej Państwo produkty od najlepszych producentów, takich jak między innymi UniTherm. Gwarantują one nie tylko komfortowe działanie, ale przede wszystkim odpowiedni poziom izolacji termicznej oraz akustycznej. Warto dodać, że w ofercie posiadamy również wiele produktów innego typu. Są to na przykład bramy przemysłowe czy uchylne.

Bramy segmentowe z napędem

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą nabyć u nas bramy segmentowe z napędem. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie poprawia komfort mieszkańców. Dzięki specjalnej technologii bramę garażową można bowiem otworzyć bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Jest to możliwe poprzez na przykład specjalny pilot lub dedykowaną aplikację zainstalowaną w smartfonie lub na innym urządzeniu mobilnym. Warto dodać, że tego typu system jest w pełni bezpieczny. Bramy wyposażone w system napędu posiadają bowiem specjalne blokady wstrzymujące proces zamykania lub otwierania rolety w przypadku wykrycia obiektu. Oprócz tego powolne domykanie sprawia, że nie dochodzi do gwałtownych ruchów, które mogłyby uszkodzić konstrukcję.

Drzwi zewnętrzne – Brzeziny

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości drzwi zewnętrznych w Brzezinach, zapraszamy do blisko znajdujących się oddziałów. U nas wszyscy klienci objęci są kompleksową obsługą. Możemy dla Państwa wykonać profesjonalny pomiar oraz montaż zakupionych drzwi. Można na nas liczyć również w zakresie doradztwa – chętnie pomożemy wybrać odpowiedni produkt.