Okna drewniane – Tomaszów Mazowiecki

Drewno to materiał, który jest wykorzystywany do produkcji rozmaitych przedmiotów, w tym między innymi okien, podłóg, mebli czy drzwi. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem okien drewnianych w Tomaszowie Mazowieckim, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Znajdą w niej Państwo zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne rozwiązania, dlatego bez problemu można dopasować produkt do stylu architektonicznego obiektu. W przygotowanym katalogu produktów dostępne są tradycyjne okna, a także warianty balkonowe. W przypadku drugich z wymienionych istnieje możliwość dopasowania systemu do swoich potrzeb. Dysponujemy bowiem drewnianymi oknami balkonowymi rozwieranymi, uchylno-rozwieranymi, przesuwnymi, a także wieloma innymi wariantami. Jeśli jednak wolą Państwo produkty wykonane z innego materiału, dostępne są u nas także okna PCV. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Okna Drewniane Okna Drewniane

Dlaczego warto wybrać okna drewniane?

Wybór okien drewnianych będzie dobrym pomysłem z wielu powodów. Jednym z najważniejszych z nich jest wyjątkowy wygląd. Wysokiej jakości drewno wykorzystywane do produkcji tego rodzaju artykułów nadaje elegancji i podnosi estetykę całego budynku. Oprócz tego okna drewniane są także łatwe w pielęgnacji, a ich konserwacja nie jest skomplikowana. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w prosty sposób można całkowicie odmienić wygląd tego typu produktów. Wystarczy bowiem przemalowanie profili, dzięki czemu okna będą wyglądały zgoła inaczej. Wiele osób decyduje się na montaż wspomnianych rozwiązań ze względu na ich wysoką trwałość. Drewno nie ulega bowiem zniekształceniom nawet po wielu latach.

Okna Drewniane Okna Drewniane

Przykładowy profil okna drewnianego w naszej ofercie:

joxi_screenshot_1467751918193 Okna Drewniane Okna Drewniane

Okna Drewniane

Drzwi tarasowe HS

podnoszono-przesuwne

Okna Drewniane

Drzwi tarasowe są doskonałym sposobem na płynne i funkcjonalne połączenie tarasu, balkonu czy werandy z wnętrzem domu. Bardzo modne obecnie duże przeszklenia dodają budynkowi lekkości, a wnętrzom nowoczesności, doskonale przy tym doświetlając pomieszczenia. Nowoczesne mechanizmy umożliwiają otwieranie skrzydeł na różne sposoby. Działają precyzyjnie nawet w przypadku dużych gabarytów i zapewniają komfort użytkowania.

Zalety drzwi tarasowych:

  • możliwość wykonywania dużych gabarytów
  • niski, ciepły próg, który nie stanowi bariery komunikacyjnej
  • po otwarciu nie zabierają przestrzeni w pomieszczeniu, co pozwala na swobodną aranżację wnętrza
  • szerokie światło przejścia po otwarciu drzw
  • duże przeszklenia, lepsze doświetlenie wnętrza
  • komfortowy i bezpieczny mechanizm przesuwu skrzydeł

Okna Drewniane Okna Drewniane