Okna Drewniane

Surowiec jakim jest drewno, to naturalny, bardzo dobrze izolujacy oraz ekologiczny materiał na okno, który nie zawiera substancji szkodliwych dla człowieka choćby w czasie ewentualnego pożaru.

Pozytywnie wpływają na samopoczucie mieszkańców, idealnie nadając się do domów rodzinnych. Okna drewniane nadają przytulny klimat dla pomieszczeń mieszkalnych, dobrze komponując się z wnętrzem jako element dekoracyjny, a drewniane ramy ramy okienne są łatwe w czyszczeniu, utrzymaniu i konserwacji.

Okna Drewniane Okna Drewniane

 

Ich kolejnym atutem jest prosta możliwość odnowienia, poprzez przemalowanie na dowolny kolor kryjący lub lazurowany. Posiadają dużą wytrzymałość przy stosunkowo niewielkiej gęstości materiału.  Wyjątkowa trwałość (pod warunkiem prawidłowej konserwacji) to bez wątpienia duża zaleta okien drewnianych. Można być pewnym, że drewno nie zacznie odszktałcać się nawet przy ciemnych kolorach pod wpływem wysokich temperatur, co nie zawsze jest pewne w przypadku okien plastikowych. Prawidłowe użytkowanie i konserwacja daje produkt na całe pokolenia.

Dla samej konstrukcji okna, warto nadmienić jeszcze, że drewno daje niekiedy większe możliwości tworzenia niestandardowych kształtów, choćby w przypadku okien dachowych.  

 

Okna Drewniane Okna Drewniane

 

 

Przykładowy profil okna drewnianego w naszej ofercie:

joxi_screenshot_1467751918193 Okna Drewniane Okna Drewniane

Okna Drewniane

 

Drzwi tarasowe HS

podnoszono-przesuwne

Okna Drewniane

Drzwi tarasowe są doskonałym sposobem na płynne i funkcjonalne połączenie tarasu, balkonu czy werandy z wnętrzem domu. Bardzo modne obecnie duże przeszklenia dodają budynkowi lekkości, a wnętrzom nowoczesności, doskonale przy tym doświetlając pomieszczenia. Nowoczesne mechanizmy umożliwiają otwieranie skrzydeł na różne sposoby. Działają precyzyjnie nawet w przypadku dużych gabarytów i zapewniają komfort użytkowania.

Zalety drzwi tarasowych:

  • możliwość wykonywania dużych gabarytów
  • niski, ciepły próg, który nie stanowi bariery komunikacyjnej
  • po otwarciu nie zabierają przestrzeni w pomieszczeniu, co pozwala na swobodną aranżację wnętrza
  • szerokie światło przejścia po otwarciu drzw
  • duże przeszklenia, lepsze doświetlenie wnętrza
  • komfortowy i bezpieczny mechanizm przesuwu skrzydeł

Okna Drewniane Okna Drewniane