Drzwi Techniczne

Grupa projektowa drzwi specjalistycznych zawiera wyroby do specyficznego przeznaczenia. Może to być oddzielenie drogi ewakuacyjnej  lub innych pomieszczeń od źródeł ognia w przypadku pożaru i jego rozprzestrzeniania, lub zabezpieczenie pomieszczeń o wysokim zagrożeniu włamaniem.

joxi_screenshot_1464458122449

 

joxi_screenshot_1464459813418

Różne wyspecjalizowane elementy konstrukcyjne pozwalają na eksploatację nawet w ciężkich warunkach odpowiadajacych różnym klasom wymagań, takich jak duże różnice temperatur, czy wysoka wilgtność w pomieszczeniach.

 

 

 

 

 

 

Estetyczny wygląd zapewniają różne warianty wykończeń dedykowane dla poszczególnych typów drzwi.

Drzwi Techniczne Drzwi Techniczne Drzwi Techniczne

 

Drzwi PCV oraz drzwi aluminiowe polecane są dla klientów, którzy oczekują od drzwi wysokiej niezawodności oraz funcjonalności na najwyższym poziomie. Idealnie sprawdzają w warunkach “wytężonej pracy”, w takich miejscach jak: markety, sklepy, buira. Miejsca, gdzie przepływ ludzi jest bardzo duży.

 

Drzwi Techniczne

 

Drzwi Techniczne

Ich kolejnym atutem jest estetyczny wygląd oraz mało ograniczone możliwości konstrukcyjne. Dodając do tego fakt, że można wykonać je w każdym kolorze występującym w palecie kolorów RAL, a także z różnymi wzorami oklein drewnopodobnych, istnieje możliwość dopasowania tego kolorystyki drzwi do każdego miejsca ich zastosowania.  

 

 

Drzwi Techniczne