Brama segmentowe garażowa

Bramy segmentowe

Jako, że bramy segmentowe cieszą się obecnie największą popularnością warto dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. Solidność – to słowo głównie kojarzy się z tego rodzaju bramami.

 

 

 

Brama segmentowe garażowa

Dzięki temu też bramy te idealnie sprawdzają się w garażach, gdyż przez naprawdę bardzo długi okres czasu można cieszyć się z ich użytkowania. Wypełnione są one specjalną pianką poliuretanową, która jest bardzo trwała i elastyczna, co sprawia, że mechanika oraz obsługa tychże bram jest nieskomplikowana.

 

 

Bramy segmentowe

Taka łatwość użytkowania w połączeniu z trwałością wykonania to idealne połączenie. Można się więc spodziewać, że zakupując taką bramę otrzyma się produkt bardzo dobrze uszczelniony.

Co jest również ważne, bramy te są wyjątkowo estetyczne, a więc sprawiają, że nasze posesje prezentują się jeszcze lepiej niż do tej pory. Jak więc widać, nie należy się zbytnio długo zastanawiać, i bez większych oporów zdecydować się właśnie na zakup takiej bramy. Będzie to rzeczywiście bardzo słuszna decyzja z naszej strony.

Zadzwoń do nas (44) 714-44-44 !

 

Bramy rolowane

Bramy segmentowe

Jeżeli chodzi o rodzaje bram garażowych, to obecnie można zauważyć, że ich wybór na rynku jest bardzo duży. Dlatego każdy może dla siebie dobrać taki rodzaj bramy, która będzie jak najbardziej pasować pod jego indywidualne upodobania.

W związku z tym dobrze jest się zastanowić, czy aby na pewno nie będą dla nas dobrym rozwiązaniem bramy rolowane. Takie bramy to bramy przede wszystkim funkcjonalne, nastawione na dużą jakość użytkową.

 

Bramy segmentowe

Co za tym idzie, są one również bardzo komfortowe. Zajmują one szczególnie mało miejsca w garażu, dzięki temu, że mają pionowe prowadzenie płaszcza oraz nie posiadają prowadnic podsufitowych. Zazwyczaj wyposażone są one w silnik rurowy z awaryjnym otwieraniem korbowym.

 

 

Bramy segmentowe

To, co również jest ważne dla osób, które decydują się na zakup takiej bramy to, że można zakupić dla siebie bramę rolowaną otwieraną na kilka sposobów: albo na kluczyk, albo włącznik klawiszowy albo pilot. Można więc cieszyć się bramą, która będzie wyjątkowo dostosowana pod indywidualne potrzeby.

 

Bramy uchylne

Bramy segmentowe

Prosta konstrukcja oraz nieskomplikowane zasady użytkowania. Tak właśnie w skrócie można by opisać bramy uchylne, które z dnia na dzień cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów, którzy tak chętnie zakupują dla siebie właśnie tego rodzaju bramy.

 

Bramy segmentowe

Skrzydło takiej bramy wykonane jest z ocynkowanej blachy stalowej, specjalnego trapezu T-10 o pionowym, poziomym, jak i skośnym układzie wypełnienia. Wpływa to właśnie na solidność i trwałość tego rodzaju bramy garażowej.

 

Bramy segmentowe

Skrzydła takich bram łączone są za pomocą specjalnych akcesoriów, dzięki czemu bramy te są rzeczywiście bardzo nowoczesne. W każdej bramie uchylnej znajduje się specjalny układ sprężyn wspomagający uchylanie się bramy, dzięki czemu właśnie bramy uchylne są takie wygodne w użytkowaniu.