Bramy garażowe – Tomaszów Mazowiecki

Bramy segmentowe

Bramy garażowe obok drzwi, stolarki okiennej czy poszycia dachu stanowią główny element mający wpływ na estetykę budynku. Właśnie dlatego odpowiedni wybór produktu jest tak ważny. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem tego rodzaju produktu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego salonu zlokalizowanego w Tomaszowie Mazowieckim. Ze względu na niewielką odległość oraz dobre połączenie, zapraszamy również Klientów z Łodzi czy Brzezin. Jaki konkretnie asortyment posiadamy? Znajdą Państwo u nas między innymi bramy segmentowe, rolowane oraz uchylne. Każde z nich różnią się od siebie przede wszystkim schematem działania. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat każdego z wymienionych rozwiązań. W przypadku pytań dotyczących produktów, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie niejasności, a także pomogą w doborze odpowiedniej bramy.

Bramy rolowane

Bramy segmentowe

Jak już wspomnieliśmy, przygotowana przez nas oferta obejmuje między innymi bramy rolowane. Czym charakteryzują się tego rodzaju produkty? Przede wszystkim niezwykłą funkcjonalnością. Wynika to głównie ze względu na sposób ich działania. Bramy rolowane posiadają bowiem jedynie prowadnice pionowe, a cała roleta, jak wskazuje nazwa, roluje się i chowa w specjalnej kasecie zainstalowanej nad wjazdem do garażu. Dzięki temu brama nie wychodzi poza obrys budynku, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Istotną zaletą związaną z brakiem prowadnic poziomych jest wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni pod stropem garażu. Powierzchnia ta może zostać wykorzystana na przykład do przechowywania opon czy innego rodzaju przedmiotów. Warto również dodać, że można nabyć u nas bramę rolowaną otwieraną na kilka sposobów. Do obsługi wykorzystywany jest bowiem kluczyk, włącznik klawiszowy lub pilot. Personalizacja produktu sprawia zatem, że można cieszyć się bramą, która będzie wyjątkowo dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Bramy uchylne

Bramy segmentowe

Prosta konstrukcja oraz nieskomplikowane zasady użytkowania – tak w telegraficznym skrócie można opisać bramy uchylne, które z dnia na dzień cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów. W tym przypadku skrzydło wykonane jest z ocynkowanej blachy stalowej. To trapez T-10 o pionowym, poziomym, jak i skośnym układzie wypełnienia. Między innymi właśnie to ma wpływ na solidność i trwałość tego rodzaju produktu. Omawiane komponenty łączone są za pomocą specjalnych akcesoriów, dzięki czemu bramy cechują się wyjątkową nowoczesnością. Warto podkreślić, że w każdym produkcie znajduje się specjalny układ sprężyn, którego rolą jest wspomaganie uchylania rolety. Dzięki temu bramy są wyjątkowo proste w obsłudze, a do ich otwarcia oraz zamknięcia nie jest wymagana duża siła.

Zalety bram uchylnych

Bramy segmentowe

Bramy uchylne swoją popularność zawdzięczają między innymi wielu korzyściom, jakie wiążą się z ich instalacją. Jakie konkretnie zalety posiadają tego typu rozwiązania? Zaliczamy do nich na przykład:

  • niską awaryjność – prosta konstrukcja sprawia, że system nie jest narażony na uszkodzenia;
  • korzystną cenę – wspomniana już nieskomplikowana budowa produktu ma również wpływ na cenę, która jest wyjątkowo atrakcyjna;
  • brak konieczności konserwacji – trwałe i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji bram sprawiają, że nie wymagają one żadnych prac związanych z utrzymaniem ich trwałości i dobrego wyglądu.

Bramy garażowe z napędem

Klienci korzystający z naszej oferty mogą zaopatrzyć się zarówno w systemy manualne, jak i bramy garażowe z napędem. Funkcjonalność ta sprawia, że codzienne funkcjonowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Do otwarcia lub zamknięcia bramy wystarczy bowiem smartfon lub specjalny pilot, który pozwoli na opuszczenie lub podniesienie rolety bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Jest to spore udogodnienie szczególnie w okresie jesienno-zimowy, w którym wyjątkowo często występują opady deszczu oraz śniegu. Dzięki napędowi nie będą bowiem musieli Państwo opuszczać auta, aby wjechać do garażu.